SİPARİŞ HAKKINDA

Eğer siparişinizin içerisinde hem “Aynı gün kargo” özelliğine sahip olan hem de olmayan ürünler bulunuyorsa siparişiniz 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Tüm kargolanan ürünler bulunduğunuz yere bağlı olarak 1-2 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

Web sitemizden verdiğiniz siparişler size en yakın ve stok bulunan seçili yetkili satıcılarımızdan 48 saat içinde teslim edilir. Seçili yetkili satıcılarımızda stok bulunmaması durumunda ürünler merkez depolarımızdan sevk edilir*. Siparişiniz alındığında, sisteme kayıtlı olan e-posta ve cep telefonunuza otomatik olarak bilgilendirme mesajı gönderilir.

Faaliyetlerimizden ötürü hızlı teslimat bulunmamaktadır. Sizin için ürünleri en hızlı şekilde kargoya teslim etmekteyiz.

İade süresi elinize ulaştığından itibaren 15 gündür. Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; Yanında paketinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. 
Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz ile ilgilenilecek ve en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir. 

ÖDEME HAKKINDA

Ödeme yöntemimiz güvenilirdir iyzico tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sepetinizdeki ürünlerin World, Bonus, Axess, Maximum, CardFinans ve Paraf kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.

Sipariş sonrası size verilen IBAN numarasına havale gerçekleştirebilirsiniz havale sırasında açıklamaya size verilen sipariş numarasını yazmanız gerekmektedir.

 Ana sayfada yer alan “Hesabım” bölümünde bulunan siparişlerim sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal yapılamaz.

Hesabım menüsünden veya tarafınıza e-posta yoluyla gönderilen “Kargo Takip Kodu” ile erişim sağlayabilirsiniz.