PERNİX

Biz Kimiz?

Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. olarak önceliğimiz;

Kalite ve dürüstlük ilkemizden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda,

Uzun yıllar öncesine dayanan bilgi ve tecrübelerimizle müşterilerimizin ÇÖZÜM ORTAĞI olmaya devam ediyoruz.

PERNİX

Değerlerimiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak zamanında ürün ve hizmet sunmak;bu süreçlerin her aşamasında dürüstlükten ödün vermeden çalışmaktır.

 
PERNİX

Kalite ve Çevre Politikası

Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve ayrıca hedeflerimize ulaşmak için değerli çalışanlarımızın beklentilerini anlamak, katılımlarını sağlayarak firmamızın niteliğini korumaktır.

PERNİX

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz; Endüstriyel kimyasallarının imalat ve satış alanına yenilikleri getiren öncü, takip edilen ve başarıları, örnek alınan, bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz; Endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalara ihtiyaca uygun ürünler geliştirmek, bu ürünleri en iyi hizmet anlayışı ile sunmak, bu çerçevede arge çalışmalarımızla insan ve çevre sağlığına uygun ürünler üretmektir.

PERNİX

Neden Boğaziçi?

Şirketimiz İçin öncelik faaliyette bulunduğumuz sektörlerde, tüm müşterilerimizin beklentilerini, kaliteli, yenilikçI, güvenilir ve kendini sürekli yenileyerek en üst düzeyde karşılamaktadır.
Müşterilerimize kusursuz ürünler ve daha İyi hizmet sunmak İçin yenilikleri sürekli takip ediyoruz. Satış öncesi ve sonrasın da müşterilerimizin yanında olmak, çalışanlarımızın asli görevidir. Toplumumuzun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak, çevreye karşı sorumluluklarımızı her zaman yerine getirerek, bu bilinci herkese yaymak, önceliğimizdir.

PERNİX

Şirket Politikamız

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Şirket Politikamız, çevremize karşı olan sorumluluklarımıza işaret etmektedir. Boğaziçi Kimyevi olarak şirketimiz yalnız bir varlık değildir. Hayatın bizlere katmış olduğu insanlara, değerlere, doğaya ve hatta bizlere katmış olduğu herşey’i Dünya’ya geri vermektir.