TOPTAN SATIŞ BAŞVURU FORMU

  Siparişin Yerine Getirilmesi: Stok seviyelerine bağlı olarak siparişlerin yerine getirilmesi 3 gün kadar sürebilir ve bu nedenle tüm toptan müşterilerden buna göre plan yapmaları istenir. Siparişinizdeki tüm ürünler stokta ve hazır ise, hızlı kargo seçilmediği sürece siparişinizi 3 gün içinde teslim alabilirsiniz. Sipariş tam olarak gönderilinceye kadar ürünlerin hazır veya bekletildikleri şekilde gönderilmesini isteyip istemediğinizi lütfen belirtin. Ek nakliye ücretleri uygulanabilir.

  Nakliye ve İşleme: Siparişinizde belirtilen nakliye ücretleri Anlaşmalı olduğumuz Kara yoluyla sevk kargo ücretleri seçilen ürünlerin toplam ağırlığına dayanmaktadır. Tüm siparişlere Teslimat Onayı eklenecektir. Anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla gönderilen siparişler, siparişin toptan satış değerine göre zorunlu sigorta gerektirir. Gönderim hesabınızı kullanmamızı isterseniz, lütfen gerekli tüm hesap bilgilerini ekleyin. Tüm uluslararası siparişlerde (varsa) sigorta gereklidir. Ülkeniz paketinizde sigorta satın almanıza izin vermiyorsa, Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. meydana gelebilecek herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacaktır. Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. hileli olduğu düşünülen herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutar.

  Toptan Satış Ödemeleri: Siparişlerin kargoya verilmeden önce TL para birimi cinsinden tam olarak ödenmesi gerekir. Şu anda farklı ödeme koşulları sunmuyoruz (örneğin; 30, 60, 90 vb.). Başta Türkiye’de geçerli bankaların kredi kartları olmak üzere USD para havaleleri dâhil olarak tüm önemli kredi kartlarını kabul ediyoruz. Yetersiz bakiye nedeniyle iade edilen çekler için 500TL ücret alınacaktır. Kredi Kartı ücretleri, hesap özetlerinizde Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. olarak görünecektir. Uluslararası siparişler banka havalesi veya USD veya EURO para havalesi ile ödenmeli ve USD veya EURO Para Birimi cinsinden elimize ulaşmalıdır. Para transferiyle ilgili tüm ücretler, gönderilen tutarda karşılanmalıdır. Uluslararası bir müşteriyseniz ve diğer seçenekler hakkında bizimle görüşmeniz gerekiyorsa, lütfen toptan@pernix.com.tr ile iletişime geçin.

  Toptan iadeleri: Toptan satışlarımızda iade kabul etmiyoruz.

  Kayıp, Yanlış veya Hasarlı Mallar: Malınız varışta hasar görmüş veya yanlışsa, tüm içeriğini ve ambalaj malzemelerini saklayın ve varıştan itibaren 3 iş günü içinde bizimle iletişime geçin. Hasarlı olarak gelen gönderiler, ancak hasarlı mal muayene için teslim alındıktan sonra 10 gün içinde Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. ye iade edildikten sonra değiştirilecektir. Kayıp olduğu tespit edilen gönderiler, teslimat teyidi takibi yoluyla paketin etraflıca araştırılmasından sonra değiştirilecektir. Her iki durumda da para iadesi yapılmayacaktır.

  Siparişinizin İptali / Değiştirilmesi: İş hacmimiz ve verimli bir şekilde teslimatımız nedeniyle oldukça hızlı hareket ediyoruz, bu nedenle siparişinizin verildikten sonra iptal edilebileceğini veya değiştirilebileceğini garanti edemeyiz. Siparişinizin işleme alınmaya başladığını görmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Gizlilik Politikası: Kalpazanlıktan sizin kadar nefret ediyoruz ve bilgilerinizi asla kimseyle paylaşmayacağız. Bu sadece bizim gözlerimiz içindir. Haber bültenimize abonelik otomatik değildir ve sizin tarafınızdan kaydedilmelidir. Bir bayi listesine eklenecek olan bayilerimizin, politikalardaki, satır sayfasındaki, güncellemelerdeki ve hesabınızı ve satışlarınızı doğrudan etkileyen benzer önemli nitelikteki önemli değişikliklerden haberdar edilmeleri otomatik olarak gerçekleştirilir. Çevrimiçi olarak girilen hassas bilgiler şifrelenir ve Güvenli Yuva Katmanları kullanılarak iletilir.

  İnternet Perakendecisi Gereklilikleri: Toptan müşterilerinin gizlilik ve müşteri hizmetleri politikalarının yanı sıra Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti.’ninkilerle uyumlu genel iş etiğine sahip olmaları gerekir. Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. ailesinin saygın ve güvenilir bir marka olarak kalması çok önemlidir. Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. ürünlerini satmak için tüm internet satıcılarının kendilerine ait bir web adresi olması önerilir. Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. serisinin sitenizdeki sunumu Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. şirketinin web sitelerinden açıkça farklı olmalı ve makul tüketicinin aklini karıştırmamalıdır.Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. sürekli uyum sağlamak için sitenizi periyodik olarak gözden geçirecektir.

  Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti.`ye Toptan sipariş vererek, Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından belirlenen tüm politikaları anladığınızı ve bunlara uyduğunuzu beyan etmiş olursunuz.