Pernix Blog

Çamaşır Makinesine Uyumlu Leke Çıkarıcı

Çamaşır Makinesine Uyumlu Leke Çıkarıcı

Gün içerisinde ofislerde, parklarda, kafelerde, okullarda ve diğer mekanlarda birçok farklı faaliyet yapılmakta ve bu zaman içerisinde ister istemez elbiselerimize lekeler bulaşmaktadır. Bu lekeler ise bazen sadece makinede yıkanarak geçmemektedir. Kıyafetlerimizin solmadan ve renginin eskisinden daha ağırmış bir şekilde kullanmamak için ise çözüm olarak Çamaşır makinesine uyumlu leke çıkarıcı geliştirilmiştir.

Çamaşır makinesine uyumlu leke çıkarıcı kıyafetlerde oluşan bütün lekelerin çamaşır makinesine girdiği anda çıkmasını sağlamaktadır. Bu işlem için oluşturulmuş olan özel formülü sayesinde ise kıyafetlerde hangi leke olursa olsun hiçbir şekilde deforme olmadan tekrar ilk gün ki temizliğinde kullanılmasını sağlamaktadır.

Çamaşır Makinesine Uyumlu Leke Çıkarıcı Nasıl Kullanılır?

Çamaşır makinesine uyumlu leke çıkarıcı oldukça basit bir kullanıma sahiptir. İlk önce leke olan kıyafetler önceden hiçbir işleme tabi tutulmadan makineye atılır. Daha sonrasında ise kullanılacak olan yumuşatıcı ve çamaşır deterjanı koyulur. Leke durumuna göre leke çıkarıcı miktarı da ayarlanarak kıyafetin üzerindeki lekelere dökülür. Makine çalıştırılıp kıyafetler yıkandıktan sonra ise ilk gün ki rengi ve temizliğindeki eşyalara sahip olunur.

Geri Git

İlgili Yazılar