Pernix Blog

Koltuk Leke Çıkarıcıları Doğru Şekilde Kullanın

Koltuk Leke Çıkarıcıları Doğru Şekilde Kullanın

Koltuk leke çıkarıcılar hayatımızın her alanında bulunan ve üzerinde oturarak büyük bir vaktimizi geçirdiğimiz koltukların temizliğinde ve üzerinde oluşan inatçı lekelerin ortadan kalkmasında büyük rol oynamaktadır. Bunun sebebi ise çay, kahve, mürekkep ve yağ gibi birçok ürünün döküldükten sonra koltuğun kumaşına işlemesinden kaynaklanmaktadır. Bu lekeleri çıkartmak ise oldukça güç hale gelmektedir.
Koltuk leke çıkarıcılar ise temizlik yapan kişilerim imdadına bu zamanlarda koşmaktadır.

İçerisinde var olan özel formülü ve özel geliştirilmiş temizlik maddeleri ile koltuğun kumaşına işlemiş olan bütün lekelerin hızlı bir şekilde ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Bu işlemi yaptığı esnada ise koltuk üzerindeki kumaş da herhangi bir ağarma ve renginin solması gibi bir durumu ortaya çıkartmamaktadır.

Koltuk Leke Çıkarıcılar Nasıl Doğru Şekilde Kullanılır?

Koltuk leke çıkarıcılar kullanımı oldukça kolay olmaktadır. Öncelik olarak koltuk üzerindeki renkler nemli bir bez ile silinmelidir. Daha sonrasında ise leke çıkarıcı üzerine yeterli miktarda koyularak beklenmelidir. Leke belli bir miktarda çıkmaya başladıktan sonra ise yeniden nemli bir bez ile silinmelidir. Böylelikle koltuk üzerinde ki lekeler temizlenmiş olmaktadır.

Geri Git