Pernix Blog

Halı Leke Çıkarıcılar Nasıl Kullanılır?

Halı Leke Çıkarıcılar Nasıl Kullanılır?

Halı leke çıkarıcılar gün içerisinde yapılan bütün aktivitelerden ve sürekli ayaklar ile temas etmesinden dolayı içerisinde birçok mikrop bulundurmakta ve üzerinden yemek, kahve, çikolata gibi birçok ürünün lekesini taşımaktadır. Bu lekeleri çıkartmak ve daha temiz bir halı görüntüsüne sahip olmak için ise özel leke çıkarıcılar kullanılmaktadır.

Halı leke çıkarıcılar içerisinde bulunan özel formüller sayesinde halı üzerinde oluşan lekelerin hızlı bir şekilde temizlenmesine ve ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Halıların yapısının daha emici özelliğe sahip olmasından dolayı ise bu leke çıkarıcılar halılar üzerinde daha hızlı bir şekilde etki etmekte ve rengini soldurmadan, ağartmadan kirin halıdan çıkmasını sağlamaktadır.

Halı Leke Çıkarıcılar Nasıl Kullanılır Biliyor Musunuz?

Halı leke çıkarıcılar birçok şekilde avantaj sunduğu gibi kullanımı da oldukça kolaydır. Yapılması gereken ilk aşama lekeyi nemli bir bez yardımı ile silinmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise leke çıkarıcıyı lekeye iyi bir şekilde yetecek miktarda dökülmesi gerekmektedir. Belli bir süre beklendikten sonra ise tekrar nemli bir bez yardımı ile temizlenerek lekeler çıkartılmış olmaktadır.

Geri Git

İlgili Yazılar