Pernix Blog

Leke Çıkarıcılar

Leke Çıkarıcılar

İnsanların olduğu her ortamda bulunan eşyalar istenmeyerek de olsa kahve, çay, yağ, tükenmez kalem ve mürekkep birçok ürünün lekesinin eşyalara dökülmesine ve daha sonrasında leke yapmasını sağlamaktadır. Bu durumları ortadan kaldırmak için üretilen leke çıkarıcılar ise içerisinde bulunan özel formüller ile temizlenmesine yardımcı olmaktadır.

Leke çıkarıcılar halı ve koltuk gibi birçok alanda etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kullanım esnasında ise temas ettiği alanlarda herhangi bir kalıntı bırakmadan ve renklerinde solma veya ağartma gibi bir işlem yapmamaktadır. Leke çıkarıcılar ise bu işlemlerin ortaya çıkmadan kirin işlediği bölgeden kusmasını sağlamaktadır. Kullanımı ise oldukça kolaydır.

Leke Çıkarıcılar Nasıl Kullanılır?

Lekeler çeşidine göre oldukça inatçı olmaktadır. Ancak özel olarak geliştirilmiş olan leke çıkarıcılar bu lekelerin ortadan kalkması için var olmaktadır. Kullanımı için ise öncelik olarak lekenin bulunduğu koltuk veya halılar nemli bir bez yardımı ile temizlenmelidir. Daha sonrasında ise kullanılan leke çıkarmaya yarayan ürün belli bir miktarda dökülerek silinir. Böylelikle eşyalara sinmiş olan lekeler hızlı bir şekilde çıkartılmış olmaktadır.

Geri Git

İlgili Yazılar