Pernix Blog

Antiseptik Dezenfektan Ürünleri Fiyatları

Antiseptik Dezenfektan Ürünleri Fiyatları

Dezenfeksiyon kısaca hastalık yapıcı mikroorganizmaların arındırılma işlemi olarak bahsedebiliriz. Dezenfeksiyon ürünleri sizi korumayı amaçlar.

Antiseptik Dezenfektan Ürünleri kullanıldığında herhangi bir madde veya cisim üzerinde bulunan organizmaların Sterilizasyonu sağlanarak tüm mikro organizmaların temizlenmesi ve öldürülmesine imkân tanır. Anti Bakteriyel Dezenfektanlar sınıflara ayrılır bunlar; Tıbbi Cihaz & Endoskop Dezenfektanları, El & Cilt Antiseptikleri, Tıbbi Cihaz & Yüzey Dezenfektanları gibi alt kategorileri bulunmaktadır.

Hayatımıza girmiş olan COVİD-19 virüsüyle temizlik hassasiyeti oldukça artmıştır. Bu artış dezenfeksiyon ürünleri fiyatlarında da talep artışı olarak görülmektedir. Antiseptik Dezenfektan Ürünleri Fiyatları hakkında detaylı bilgiyi mağazamızda bulunan ürünleri inceleyerek öğrenebilirsiniz. Sizin sağlığınız için tüm ürünlerimiz Sterilize ortamlarda üretilmektedir. Ürünlerimiz çoğu zararlı virüse karşı etkilidir. HIV, Hepatit B, İnfluenza ya da hayatımıza yeni girmiş olan Korona virüs gibi insanlarda hastalık yapan virüslerin, mikroorganizmaların çoğunda etkili bir rol oynar.

Antiseptik El Dezenfektanı Ürünleri Nasıl Uygulanır?

Ürün kullanımının etkili olması için avucu doldurması, avuç içi ve dışında, parmak aralarından bileklere kadar ovalanarak yayılması gerekir. Kısa sürede buharlaşama özelliği göstererek bakterilerden korunma imkanı tanır.

Mağazamızda bulunan Dezenfektan Ürünleri kategorisi üzerinden tüm ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Geri Git

İlgili Yazılar