Pernix Blog

El Dezenfektan Aparatı

El Dezenfektan Aparatı

El dezenfektan aparatı son zamanlarda Covid-19 salgını sebebi ile kişilerin iş yerlerinde, okullarda, alışveriş merkezleri, marketler, spor salonları gibi birçok mekânda en çok rastladıkları eşyalar arasında yer almaktadır.

Bu dezenfektan aparatlarının ise birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında duvara monteli, ayaklı, dokunmaya gerek olmayan ve otomatik modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında ise kişiler kendilerine en uygun olan modeli seçmektedirler.

El Dezenfektan Aparatı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

El dezenfektan aparatı alırken dikkat etmemiz gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar arasında aparatın kalitesi, ebatı yer almaktadır. Bunların dışında aparatın dezenfektan kutusuna uygun olup olmamasına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Dezenfektan aparatının garantili olup olmaması da dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer almaktadır.

Sıvı Sabunluk Kolu İle El Dezenfektan Aparatı Aynı mıdır?

Sıvı sabunluk ile el dezenfektan aparatı aynı denilebilir çünkü ikisi arasında ufak bir fark yet almaktadır. Bu fark ise dezenfektan aparatının boyunun daha fazla olmasıdır. Bu fark haricinde diğer özellikleri aynıdır.

Geri Git

İlgili Yazılar