Pernix Blog

Dezenfektan Hijyen Seti Nedir? Ne İşe Yarar?

Dezenfektan Hijyen Seti Nedir? Ne İşe Yarar?

  Dezenfeksiyon diğer adıyla Dezenfektasyon cansız ortamda bulunan patojen mikroorganizmaların öldürülmesini ya da üremelerini durdurmak anlamı gelen işlemdir. Bunun için kullanılan kimyevi maddeler içeren ürünlere Dezenfektan denir. Amacı ise kullanıcı için steril bir alan yaratmaktır.

  Hayatımıza giren Covid-19 ile dezenfektan ve hijyen setlerinde kullanımında bir artış göstermektedir. Kişisel ve toplum sağlığını ele aldığımız zaman önemli bir yer kapsamaktadır. Medikal çalışma alanlarında, dental alanlarda, hastanelerde günlük yaşamın herhangi bir yerinde hijyenik dezenfektan ürünleri kullanılmaktadır. Hayatımızda önemli yer edinen Dezenfektan Hijyen Seti artık ulaşılabilir konumdadır.

  Dezenfektan Hijyen Setinde bulunan el dezenfektanı ellere uygulanarak ovalanır. Yaklaşık 20 saniye ovalama sonrası tam koruma sağlamayı amaçlar. Ürün uygulama öncesinde daha sağlıklı çözüm almak isterseniz ellerinizi su ve sabun ile yıkayarak tam koruma imkânı sağlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olarak geliştirilen ürünler sizi ve sağlığınızı güvence altına alacaktır.

  Dezenfektan Hijyen Seti içerisinde, el dezenfektanı, ortam ve yüzey dezenfektanı gibi tüm ürünlere erişebilirsiniz.

  Dezenfektan Ürünleri kategorisinden dilediğiniz ürünü inceleyebilir, perakende veya toptan satış için iletişime geçebilirsiniz.

  Geri Git

  İlgili Yazılar