Pernix Blog

En Uygun El Dezenfektanı

En Uygun El Dezenfektanı

Yaşadığımız şu son dönemlerde hem ülkemizde hem de dünyada var olan pandemi süreci nedeni ile de birçok insan sürekli kullanım dolayısıyla en uygun el dezenfektanı arayışında bulunmaktadır.

Covid-19 hayatımıza girerken, dezenfektan ve sıhhi ürünlerde kullanımı da artıyor. Kişisel ve halk sağlığı açısından önemli bir konuma sahiptir. Hijyenik dezenfeksiyon ürünleri medikal yerlerde, diş hastanelerinde, hastanelerde ve günlük yaşamın her yerinde kullanılmaktadır. Hayatımızda önemli rol oynayan dezenfeksiyon ve hijyen kitleri artık hemen hemen her yerde bulunmaktadır.

COVID-19 virüsü hayatımıza girdikçe temizliğe duyarlılık büyük ölçüde arttı. Bu artış, dezenfeksiyon ürünlerinin fiyatının artması olarak görülmektedir. Mağazamızdaki ürünleri inceleyerek antiseptik ürünlerin fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilir, size en uygun el dezenfektanı ürününü bulabilirsiniz. Ürünlerimiz zararlı virüse karşı etki göstermekte ve sterilize etmektedir.

El Dezenfektanı Ürünleri Uygulaması Nasıl Yapılır?

El dezenfektanını etkin bir şekilde kullanabilmek için avuç içi dolgusu (avuç içi ve dış) parmaklardan bileğe sürülerek uygulanmalıdır. Kısa sürede buharlaşarak bakterilerin zarar vermesini engeller.

Mağazamızdaki ” Dezenfektan Ürünleri” kategorisini inceleyerek size en uygun el dezenfektanı ürününü satın alabilirsiniz.

Geri Git

İlgili Yazılar