Pernix Blog

Dezenfektan Duvar Aparatı

Dezenfektan Duvar Aparatı

Dezenfektan duvar aparatı, el ve cilt koruması için kullandığımız dezenfektanın koyulduğu oldukça önemli olan ve kullanımını kolaylaştırdığı bilinen bir aparattır. Son zamanlarda kullanımı sıklaşan dezenfektanın kullanımını kolaylaştırmak adına kullanılmaktadır.
Son zamanlarda okul, iş yeri, hastane gibi yerlerde sıkça kullanılan antiseptik solüsyonlar bulunmaktadır. Bunların her birine dezenfektan denmektedir.

Dezenfektan Duvar Aparatı Neden Kullanılır?

Dezenfektan duvar aparatı, genellikle dezenfektan kutusunun sabit bir yerde tutulması için kullanılan bir aparattır. Kullanımının hızlı bir şekilde olması için böyle bir kullanım tercih edildiği de bilinmektedir. Kullanımının kolaylaştırılması için de kullanıldığı görülmektedir.

Dezenfektan Duvar Aparatı Çeşitleri

Çoğu duvara monte edilen aparatlardır. Basma yerlerinin farklılaşması ile çeşitlilik göstermektedir. Genellikle paslanmaz çelikten yapılmış basma kollarının bulunduğu aparatlar kullanılmaktadır. Çoğu kullanıcının daha verimli gördüğü ve sık tercih ettiği bir üründür.
Basma kolu çeşitliliğinin yani sıra kullanılacak olan dezenfektanın litresine göre de değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Birçok dezenfektan bir litre üretiliyor olması nedeni ile üretilen birçok aparat standart bir boyuttadır.

Geri Git

İlgili Yazılar