Pernix Blog

Sıvı Sabun Dispanseri

Dezenfektanlı Sıvı El Yıkama Sabunu

Sıvı sabun dispanseri güzümüzde insanın bulunduğu ve herhangi bir faaliyet yürüttüğü ev, iş ve kafe gibi bütün alanlarda mutlaka kullanılan ve temizlik için oldukça önemli olan bir aparattır.

Bu aparat sayesinde ise kalıp sabunların devri biterek yerini sıvı sabunlar almıştır. Böylelikle kişilerin daha hijyenik ve daha kolay bir şekilde temizlik yapmalarına yardımcı olmuştur.

Dispenser aparatları Covid-19 salgının ortaya çıkması ile daha sık bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Çünkü temas ile bulaşan bu hastalık bu aparatlar sayesinde çok düşük seviyelere indirilerek daha hızlı bir şekilde hijyene kavuşulmasını sağlamıştır. Bu ve bunun gibi de hem iş yeri sahiplerine hem de kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır.

Sıvı Sabun Dispanseri Nasıl Kullanılır?

Dispenser aparatları şekline ve kullanımına göre birçok çeşidi ve boyutu bulunmaktadır. Genellikle iş yeri sahipleri bu aparatların içerisini sıvı sabun ile doldurarak kullanıma hazır hale getirmektedir. Kullanımı ise dijital olanlarda avuç içerisini göstererek manuel olanlarda ise tuşlarına basılarak sıvı sabunu avuç içerisine dökerek kullanılmaktadır.

Geri Git

İlgili Yazılar