Pernix Blog

Sıvı Sabun Dispenseri Fiyatları

Sıvı Sabun Dispenseri Sensörlü

Sıvı sabun dispenseri fiyatları en uygundan en pahalısına kadar her model için farklılık göstermektedir ve bu farklı modellere ve işleyişlere sahip olan dispenserlerin birçok çeşidi bulunmakta ve bu çeşitliliğe bağlı olarak da farklı fiyat aralıklarına sahip olmaktadırlar.

Yaygınlaşan kullanımına bağlı olarak günlük yaşamda sıkça karşılaşılan sıvı sabun dispenserleri otomatik, sensörlü ve normal kullanım olarak çeşitlere ayrılmaktadır. El hijyeninin arttırılması amacı ile üretilmiş bu aletler geniş fiyat aralıklarına sahip olarak birbirinden farklılık göstermektedir.

Sıvı Sabun Dispenseri Fiyat Aralığı

Sıvı sabun dispenseri fiyatları çeşitlere göre farklılık göstermek ile birlikte el temasına göre değişkenlik göstermektedir. Normal bir kullanıma sahip olan ve dokunarak ya da basarak kullanılan sıvı sabun dispenserleri genel olarak incelendiğinde 15 TL ve 100 TL arasında farklılık göstermektedir. El temasını engelleyerek daha hijyen bir kullanım sağlayan otomatik ve sensörlü sıvı sabun dispenseri fiyatları ise en düşük 150 TL olarak görülmekle birlikte 1000 TL gibi fiyatlara kadar çıkabilmektedir. El hijyeninin en üst düzeyde tutulduğunda otomatik dispenserlerin daha fazla hijyen sağladığı ve daha kolay bir kullanıma sahip olduğu bilinerek alışveriş yapılması en doğru karar olacaktır.

Geri Git

İlgili Yazılar