Pernix Blog

Sıvı Sabun Dispenseri Otomatik

Sıvı Sabun Dispenseri Otomatik

Sıvı sabun dispenseri otomatik modelleri gelişen teknolojiye bağlı olarak günlük hayatı kolaylaştıran ve oldukça işe yarayan aletler olarak basit bir kullanıma sahip olmalarının yanı sıra tüm yönergeleri vererek kişileri uyarmaktadır.

Son zamanlarda özellikle alışveriş merkezleri ve restoranlar gibi kalabalık ortamlarda kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. El hijyeni açısından oldukça avantajlı olan bu ürünler mikropların yayılmasını engellemekte üstün performans göstermektedirler. Kullanım açısından da oldukça basit olan otomatik dispanserler her yönü ile daha avantajlı olarak görülmektedir

Sıvı Sabun Dispenseri Otomatik Kullanımı

Sıvı sabun dispenseri otomatik modeller el hijyeni için üstün hizmet vererek hem mikropların temizlenmesine hem de dokunma yolu ile yayılmasına engel olmaktadır. Kullanım açısından basit bir kullanışa sahip olan otomatik dispanserlerin üzerinde bulunan şeffaf lensler içerisindeki sabun miktarını göstermektedir. Sıvı sabun dispenseri otomatik modellerinin üzerindeki ışıklandırmalar ile de kullanıcılara belirli yönergeler vermektedir. Dispenser üzerinde yanıp sönen yeşil ışık görüldüğünde sabun dolumunun yapılması gerektiği bilinmelidir. Herhangi bir temas olmadan yaklaştırılan ele sabun takviyesi yaparak faaliyetini sürdürmektedir.

Geri Git

İlgili Yazılar